Як відрізнити справжній Лего від підробки: основні ознаки

Читайте про способи відмінності підробки Лего від оригіналу. Зі статті дізнаєтеся, чим відрізняється справжній товар від неякісного фальсифікату перед покупкою

Інструкції

Lego офіційно представлений в Росії. Весь товар проходить необхідну сертифікацію. При цьому для РФ передбачені спеціальні інструкції, виконані російською мовою.

Якщо в комплектації ви не бачите інструкцію російською, а на якомусь іншому мовою, але дуже докладну, то ймовірно товар нелегально ввезли. Він може бути справжнім, але призначеним для реалізації в іншій країні. Не самий поганий варіант. Хоча деколи інструкція потрібна.

Якщо ж інструкція умовна, де немає жодних розумних пояснень і порад, то це підробка. Також фальшиві набори можуть містити інструкції, перекладені якоюсь програмою. У підсумку неграмотно складений текст, безліч помилок. Деякі частини тексту і зовсім не перевелися, і їх роздрукували, як було.

З’єднання і розбирання

Випробуйте куплений конструктор Лего на практиці. Причому досить зібрати буквально кілька елементів, після чого спробувати їх роз’єднати.

Оригінальний конструктор збирається і розбирається досить легко. При цьому зібрані елементи відрізняються міцністю. Вони не будуть розсипатися на деталі від найменшого дотику.

Ситуація з підробками буває різною. Деякі набори мають помітний люфт і зазори між елементами. Зібрати якусь високу вежу, наприклад, неможливо. Вона падає і розсипається, оскільки між деталями немає достатнього зчеплення.

Інша ситуація — це занадто щільне, туге з’єднання. Зібравши такий конструктор, розібрати його буває вкрай складно. Іноді доводиться використовувати щось на зразок ножа, щоб роз’єднати плитки. Це також ознака підробки.