Як відрізнити справжній Лего від підробки: основні ознаки

Читайте про способи відмінності підробки Лего від оригіналу. Зі статті дізнаєтеся, чим відрізняється справжній товар від неякісного фальсифікату перед покупкою

Зовнішній вигляд елементів

Деякі конструктори можуть включати в себе буквально десятки сотень елементів. Це всілякі цеглинки, чоловічки і так далі.

Але у Lego є важливий принцип виробництва. При виготовленні елементів, кожен з них в обов’язковому порядку маркується позначенням Lego.

Якщо ви бачите, що на якихось елементах напису немає, або взагалі весь конструктор складається з деталей без маркування, це явна ознака контрафактної продукції. Ні в якому разі не купуйте. Навіть коли ціна дуже приваблива.

Колір

Оскільки Lego є дитячим конструктором, призначеним для користувачів до 14-16 років, компанія дотримується принципів безпеки.

Деталі бувають досить дрібними. Це допомагає розвивати дрібну моторику, але в певних умовах може зашкодити зору. Це стосується застосування колірних рішень.

В компанії Лего Груп не використовують кислотні кольори. Це важливо запам’ятати. Так, забарвлення може бути яскравою, але ні в якому разі не кислотної.