Як відрізнити справжній Лего від підробки: основні ознаки

Читайте про способи відмінності підробки Лего від оригіналу. Зі статті дізнаєтеся, чим відрізняється справжній товар від неякісного фальсифікату перед покупкою

Вартість

Один з головних індикаторів, які допоможе зрозуміти, що перед вами підробка, або оригінал.

Справжні конструктори не бувають дешевими. Ціна завжди була досить високою. Так, різниця в ціні роздрібного магазину та Інтернет-майданчика буде відчутною. Вся справа в націнки самого продавця.

Але якщо ви бачите, що цінник відверто низький, і в рази відрізняється від аналогічних пропозицій в інших торгових точках, то тут напевно вам намагаються продати не справжнє Лего.

Виключенням можуть бути старі іграшки. Тобто коли набори продають ті, хто в них вже награвся. Але і тут потрібно проявляти пильність.

Використовувати фактор ціни як головний спосіб визначення підробки точно не варто. Але й ігнорувати його при покупці не рекомендується.

Упаковка

Наступний, більш практичний спосіб того, як відрізнити Лего від підробки, це перевірка його упаковки.

Компанія Lego Group для своїх наборів використовує високоякісну, а також деталізовану упаковку. Картон міцний і якісний. Немає явних дефектів і заломів. Всі зображення на коробки чіткі. Обов’язково присутня назва виробника і логотип.

Також важливою умовою є наявність покажчиків вікового обмеження.

Кожен має свій набір артикул. Зайдіть на офіційний сайт. Знайдіть там набір, який ви хочете придбати. Запишіть або сфотографуйте його артикул. Тепер знайдіть артикул, який повинен бути вказаний на упаковці оригіналу. Порівняйте обидва номери. Якщо бачите відмінності, то перед вами несправжнє Лего.